Що сталося. Мер Вільнюса Ремігіюс Шимашюс закликав мешканців міста та компанії, які в ньому працюють, здавати віконне скло і склопакети для відновлення житла в Україні, пошкодженого ворожими обстрілами.
Джерело. Про це мер столиці Литви написав у фейсбуці.
Докладно. За його словами, мери та мешканці українських міст просять допомоги у відновленні вікон, оскільки у багатьох будинках замість шибок – дірки, подекуди закриті картоном.
«Україні потрібно віконне скло – давайте їм допоможемо… Якщо ви бізнес, у вас можуть залишитися вікна від вашого відремонтованого будинку. Якщо ви робите скло – ви можете зробити свій внесок у допомогу Україні. Я вже запросив компанії муніципалітету Вільнюса, спільноту забудовників і членів Асоціації будівельників Литви. Дякую всім, хто швидко відгукнувся», – пише Шимашюс.
Скло до України самоврядування столиці Литви доставить само.