росія навмисно тероризує цивільних в Україні – Великобританія в ООН

Дії росії «є безперечним порушенням міжнародного гуманітарного права»

росія навмисно тероризує цивільних в Україні – Великобританія в ООН
Постійна представниця Великобританії при ООН Барбара Вудвард.
Фото: gov.uk

Російські війська навмисно тероризують та вбивають цивільних громадян в Україні, порушуючи міжнародне гуманітарне право.

Джерело. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на заяву Барбари Вудвард, постійна представниця Великобританії при ООН під час засідання Ради Безпеки.

Докладно. «Правда полягає не лише в тому, що цивільні гинуть під час російської незаконної агресивної війни, а й у тому, що росія навмисно веде війну, спрямовану на те, аби вбивати й тероризувати український народ», – сказала Вудвард.

Вона навела приклади Бучі та Ірпеня, де російські військові «вбивали та розчленовували цивільних». «Жодного розрізнення не робилося між військовими цілями, лікарнями, школами чи маріупольським театром, перед яким було чітко написано «діти», – зазначила дипломат, наголосивши, що дії росії «є безперечним порушенням міжнародного гуманітарного права».

Вудвард також засудила намагання російської пропаганди «дегуманізувати та демонізувати українців, називаючи їх неонацистами».

«Така мова ненависті є дуже небезпечною. І з наближенням річниці завершення Другої світової війни вона зневажає жертви росіян, українців та багатьох інших національностей, які воювали заради знищення нацизму», – наголосила представниця Великобританії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS