Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що його зустріч із головою Європейської ради Шарлем Мішелем в Одесі була перервана сиренами повітряної тривоги, що попереджали про ракетний обстріл російськими військами, пише CNBC.
У відповідь на сирени двоє високопосадовців перенесли свою офіційну зустріч у тьмяно освітлене підземне бомбосховище і продовжили розмову.
Шмигаль опублікував у Twitter фотографію, де він у бункері з Мішелем.
Official part of our meeting with @eucopresident was interrupted today by air raid alert & missiles fired by aggressor near #Odesa. Used every minute in the bomb shelter to tackle joint actions: how to stop russia & rebuild #Ukraine. Grateful for the visit of a true 🇺🇦's friend pic.twitter.com/F1B0cIIrLY
– Denys Shmyhal (@Denys_Shmyhal) May 9, 2022
Зображення, подібні до цього, допомогли українським лідерам створити потужний наратив про уряд, чиї чиновники знаходять сміливі та творчі способи діяти в зоні бойових дій, незважаючи на те, що перебувають у майже постійній небезпеці, зазначає CNBC.
Як повідомлялося, голова Євроради прибув до Одеси відзначити День Європи і провів низку зустрічей з міським головою Геннадієм Трухановим, головою Одеської військової адміністрації Максимом Марченком та прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.
Стало відомо, що російські війська випустили три ракети типу «Кинджал» по Одещині. Зафіксували влучання в об'єкти туристичної інфраструктури, зруйновано п’ять будівель.