Болгарія з червня купуватиме американський скраплений газ

Ціна буде нижчою за ціну «Газпрому»

Прем’єр-міністр Болгарії Кирил Петков
Фото: УНІАН

Що сталося. Прем’єр-міністр Болгарії Кирил Петков провів із віцепрезидентом США Камалою Гарріс у Вашингтоні зустріч, на якій досягнута домовленість про постачання американського скрапленого газу (СПГ) на більш вигідних, ніж російські, умовах.

Джерело. Про це повідомило Bulgarian News Agency.

Докладно. «Було домовлено, що реальні постачання скрапленого газу до Болгарії  здійснюватимуться за цінами, нижчими за ціни «Газпрому», починаючи з червня», – йдеться в пресрелізі болгарського уряду за підсумками зустрічі.

Петков заявив, що партнерство зі Сполученими Штатами разом, а також солідарність та підтримка Євросоюзу є важливою частиною забезпечення газової незалежності Болгарії.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, 27 квітня «Газпром» повністю зупинив постачання газу болгарській компанії «Булгаргаз» та польській PGNiG у зв'язку з несплатою в рублях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS