Що сталося. Служба безпеки України затримала брата Олега Царьова, який був народним депутатом-зрадником, ініціатором «Новоросії» і поплічником президента-втікача Віктора Януковича.
Джерело. Про це повідомляє пресслужба СБУ на своїй офіційній фейсбук-сторінці.
Деталі. Зазначається, що брат Царьова після повномасштабного вторгнення він був упевнений у швидкій перемозі рф, чекав на окупацію регіону та на обіцяну йому посаду – крісло голови Дніпропетровської ОДА.
Коли сподівання на безперешкодний прихід росіян не виправдалися, він почав отримувати вказівки від своїх кураторів. Зокрема, його завданням було дестабілізувати ситуацію у регіоні шляхом проведення серії вибухів на об’єктах транспортної та критичної інфраструктури.
Співробітники СБУ встановили за ним контроль ще на первинному етапі підривної діяльності та запобігли наслідкам. Під час обшуків виявили у схроні зброю та боєприпаси, тротилові шашки для вчинення диверсій, банківські картки та паспорти громадянина РФ.
За даними слідства, брат Царьова мешкав у Дніпрі з часів Революції Гідності. При цьому він «не розділяв суспільних настроїв і бажав повернення президента, якого він знав особисто, і при якому його родич був впливовою особою».
Наразі фігуранту оголошено про підозру за статтею «диверсія».
Бекграунд. Нагадаємо, в Україні від початку повномасштабного вторгнення рф викрито 88 диверсійно-розвідувальних груп.