Що сталося. Вночі ворог обстріляв Криворізький район. У Зеленодольській громаді постраждала жінка, є руйнування.
Джерело. Про це у Телеграмі написав голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
Деталі. «Напружені і ніч, і ранок. Вночі ворог знову обстріляв Криворізький район. Під вогонь потрапили одразу три громади. У Зеленодольській громаді є руйнування. 41-річна жінка отримала осколкове поранення. У Широківській та Апостолівській – ніхто не постраждав», – написав він.
Вже на ранок ракетний удар по Дніпровському району. За словами Резніченко, попередньо, без постраждалих. Але деталі з’ясовуються.
Також він повідомив, що сильна ранкова пожежа у Дніпрі з ворожою атакою не пов’язана. Пожежа виникла на одному з підприємств міста. Рятувальники вогонь уже приборкали.
Бекграунд. Вчора окупанти теж обстріляли Криворізький район на Дніпропетровщині. П'ять разів ударили з артилерії по Зеленодольській громаді.