Росіяни нарощують кількість обстрілів Луганщини, натомість меншає тільки кількість вцілілих будинків – Гайдай

Не припиняються обстріли Лисичанська та Сєверодонецька

Фото: телеграм-канал голови Луганської ОВА

Що сталося. Росіяни нарощують щодня кількість обстрілів Луганщини, меншає тільки кількість вцілілих будинків, об’єктів інфраструктури та площа вільної від загарбників території.

Джерело. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. 

Деталі. «Ракетний авіаудар по будинку культури, де переховувалися жителі Лисичанська, вже забрав три життя. Семеро осіб госпіталізовані із травмами різного ступеня тяжкості.

Ще однією авіаатакою знищено будівлю профілакторію, де, ймовірно, також перебували люди. Від обстрілів на вулиці загинув місцевий мешканець. Також стало відомо про двох загиблих у старих районах Сєверодонецька – це мати із сином», – повідомив Гайдай.

У Лисичанську протягом доби через ворожі обстріли зруйнована школа та два будинки, у Гірському – 18 будинків, у Врубівці сім. Також багато пошкоджень зафіксовано у селищі Синецький, розташованому поблизу Сєверодонецька.

Також зафіксований обстріл споруд Сєверодонецького заводу хімічного нестандартизованого обладнання, пошкоджено будівлю прохідної «Азоту». Загалом на території хімічного гіганта майже не залишилось вцілілих адміністративних корпусів.

Бекграунд. Нагадаємо: на Сєверодонецькому напрямку ворог застосовує артилерію та реактивні системи залпового вогню.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS