«Райффайзен Банк» та Visa запускають рішення для приймання платежів за допомогою смартфона

Інноваційне рішення дозволить підприємцям приймати безконтактні платежі за допомогою смартфона без необхідності встановлювати POS-термінал

Фото: shutterstock.com

Що сталося. «Райффайзен Банк» у партнерстві з компанією Visa оголосили про запуск в Україні рішення на основі Visa Tap to Phone – технології, що перетворює сучасні смартфони або планшети на базі операційної системи Android, оснащені NFC-чипом, на повноцінний POS-термінал.

Джерело. Про це повідомила пресслужба Visa. 

Деталі. Зазначається, що рішення «Термінал у смартфоні» підходить для підприємців, які бажають швидко та безпечно приймати безконтактні платежі за допомогою смартфона.

«Технологія Tap to Phone дозволяє мікро- і малим підприємцям швидко та без зайвих витрат забезпечити клієнтам можливість платити безконтактно – для цього достатньо лише встановити додаток на своєму смартфоні», – зазначив Олександр Стельмах, старший директор Visa з цифрових рішень.

Архітектура рішення Visa Tap to Phone побудована на основі EMV – міжнародного стандарту оплати банківськими картками, коли кожна транзакція містить динамічну криптограму, яку неможливо використати повторно.

Технологія дозволяє фінансовим інституціям та фінтех-компаніям побудувати власний еквайринг, запропонувавши своїм клієнтам сервіс приймання оплати на смартфон з такими ж протоколами захисту, як-от у звичайного POS-термінала. Водночас мобільні девайси матимуть додатковий рівень біометричної автентифікації.

«Там, де раніше використовувалася виключно готівка, покупці також зможуть повноцінно насолодитися усіма перевагами безконтактної оплати: під час щоденних поїздок, прогулянок або розваг, спільного збору коштів та інших сценаріїв використання найбільш зручного та безпечного способу оплати від Visa», – повідомили в пресслужбі.

Бекграунд. Нагадаємо, що на початку лютого компанія Apple представила сервіс Tap to Pay для використання iPhone як платіжний термінал. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS