З кожним роком у б'юті-індустрії з'являється все більше нових технологій, трендів, засобів і процедур для волосся. Одним із таких популярних «винаходів» за останні кілька років став ботокс для волосся. Він допомагає вирішити проблему тьмяності та сухості, повертає волоссю колишню красу, блиск і привабливість. Як результат 一 гладке і шовковисте волосся, як у рекламі. Існує два види цієї процедури: холодний і гарячий ботокс. Який же обрати? І що обов'язково потрібно знати перед процедурою?
Що це за процедури?
Гарячий ботокс волосся 一 це косметична процедура, під час якої на волосся наносять спеціальний засіб і запечатують його за допомогою вирівнювача при 220 градусах. Під час холодного ботоксу використовують трохи інший склад і не запечатують його вирівнювачем (від цього і назва). Ці обидва засоби містять кератин, амінокислоти, вітаміни, натуральні екстракти та олії. Вони проникають углиб кожної волосинки і відновлюють пошкоджену структуру. Багатьох приваблює в ботоксі саме зовнішній результат: гладке, шовковисте, рівне і блискуче волосся. Але чи все так добре? Варто розібратися у перевагах і недоліках цих процедур.
Плюси гарячого та холодного ботоксу
-
Швидкий результат. Для гарячого ботоксу потрібно 2-3 години, а для холодного 一 30-40 хвилин.
-
У складі є корисні компоненти, завдяки яким засіб відновлює структуру волосся, живить і зволожує його.
-
Вирівнюють. Гарячий ботокс 一 ідеальне рішення для кучерявого, пухнастого і хвилястого волосся. З холодним ботоксом вони не стануть ідеально рівними, але значно розгладяться.
-
Спрощують укладання та розчісування. Після миття голови достатньо просушити волосся феном. Також воно менше плутається.
-
Тривалий ефект. Гарячий ботокс 一 від 3-х до 6-ти місяців, а холодний 一 4-6 тижнів. Також ці процедури мають накопичувальний ефект.
-
Посилюють колір волосся. Ботокс впливає на пігмент, тому тон волосся стає трохи яскравішим і насиченішим.
-
Ботокс, на відміну від інших аналогічних процедур (кератин, нанопластика тощо), підходить для всіх типів волосся.
-
З'являється блиск без використання спеціальних сироваток та олій.
-
Допомагають відростити довжину. Волосся, звісно, росте з попередньою швидкістю, але завдяки гладкості нівелюється їхнє пошкодження і посічення.
-
Холодний ботокс не палить волосся (на відміну від гарячого), тому підходить навіть для сильно пошкодженого волосся.

Мінуси гарячого та холодного ботоксу
-
Відносно висока ціна. Але холодний ботокс можна легко виконати у домашніх умовах, чим відповідно і заощадити.
-
Після холодного та гарячого ботоксу потрібно використовувати безсульфатні шампуні та кондиціонери. Вони допоможуть подовжити ефект від процедури.
-
Ботокс у період вагітності та лактації заборонений. Також він протипоказаний тим, хто має навіть невеликі ранки на шкірі голови, індивідуальну непереносимість або алергію.
-
Волосся втрачає прикореневий об'єм через розгладження та ущільнення.
-
Під час процедури гарячого ботоксу можуть випаровуватись токсичні речовини, якщо засіб неякісний або містить формальдегід. Можливі симптоми: сльозоточивість очей, першіння у горлі, ускладнене дихання тощо. З холодним ботоксом цього не буде.
-
Висока температура вирівнювача палить і сушить волосся, що проявиться після повного змивання ботоксу (для холодного ботоксу вирівнювач не потрібний).
-
Тривалий, але непостійний ефект. Для красивого результату процедуру необхідно повторювати.
Гарячий ботокс краще робити в салоні, а перед холодним ботоксом, якщо зважилися зробити його вдома, обов'язково потрібна консультація фахівця. Майстер допоможе оцінити стан волосся та підібрати правильний склад. Не ризикуйте своїм волоссям заради заощаджених грошей.
Про гарячий і холодний ботокс для волосся говорять різне: комусь не підходить ця процедура, а хтось залишається в захваті. Завжди варто враховувати всі плюси та мінуси. Але пам'ятайте, красиве волосся 一 це перш за все здорове волосся. Намагайтеся не експериментувати з ним, якщо не впевнені у безпеці косметичних процедур.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі
Mind.ua та стрічці
Google NEWS