Гарячий або холодний ботокс для волосся? Плюси та мінуси

 

З кожним роком у б'юті-індустрії з'являється все більше нових технологій, трендів, засобів і процедур для волосся. Одним із таких популярних «винаходів» за останні кілька років став ботокс для волосся. Він допомагає вирішити проблему тьмяності та сухості, повертає волоссю колишню красу, блиск і привабливість. Як результат 一 гладке і шовковисте волосся, як у рекламі. Існує два види цієї процедури: холодний і гарячий ботокс. Який же обрати? І що обов'язково потрібно знати перед процедурою?

Що це за процедури?

Гарячий ботокс волосся 一 це косметична процедура, під час якої на волосся наносять спеціальний засіб і запечатують його за допомогою вирівнювача при 220 градусах. Під час холодного ботоксу використовують трохи інший склад і не запечатують його вирівнювачем (від цього і назва). Ці обидва засоби містять кератин, амінокислоти, вітаміни, натуральні екстракти та олії. Вони проникають углиб кожної волосинки і відновлюють пошкоджену структуру. Багатьох приваблює в ботоксі саме зовнішній результат: гладке, шовковисте, рівне і блискуче волосся. Але чи все так добре? Варто розібратися у перевагах і недоліках цих процедур.

Гарячий або холодний ботокс для волосся? Плюси та мінуси

Плюси гарячого та холодного ботоксу

Гарячий або холодний ботокс для волосся? Плюси та мінуси

Мінуси гарячого та холодного ботоксу

Гарячий ботокс краще робити в салоні, а перед холодним ботоксом, якщо зважилися зробити його вдома, обов'язково потрібна консультація фахівця. Майстер допоможе оцінити стан волосся та підібрати правильний склад. Не ризикуйте своїм волоссям заради заощаджених грошей.

Про гарячий і холодний ботокс для волосся говорять різне: комусь не підходить ця процедура, а хтось залишається в захваті. Завжди варто враховувати всі плюси та мінуси. Але пам'ятайте, красиве волосся 一 це перш за все здорове волосся. Намагайтеся не експериментувати з ним, якщо не впевнені у безпеці косметичних процедур.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS