У Польщі почали збір коштів на 3 евакуаційні гелікоптери для України

Завдяки вертольотам можна буде швидше евакуйовувати поранених та надавати необхідну медичну допомогу

Організація «Озброїмо Україну» розпочала збір коштів на евакуаційні гвинтокрили Mi2AM1 для транспортування поранених. Про це йдеться на сторінці ініціативи «Zbroimy Ukrainę» у Facebook, повідомляє Польське радіо.

«Ми розпочинаємо нашу велику кампанію допомоги Україні. Завдяки вертольотам можна буде швидше евакуйовувати поранених та надавати необхідну медичну допомогу, адже гелікоптери обладнані медичним обладнанням», – зазначається у дописі.

«Для поранених кожна хвилина має значення, і ми хочемо, аби у медиків у боротьбі з часом була перевага, а таку перевагу дає гелікоптер, за допомогою якого можна швидко дістатися до поранених, надати їм медичну допомогу й врятувати життя. Тільки разом ми зможемо захистити Україну», – читаємо у дописі.

Організатори зазначають, що акція має циклічний (постійний) характер. Посилання на збір коштів: https://zrzutka.pl/8hpr9t.

Нагадаємо, кілька днів тому закінчився збір коштів поляками на “Байрактар” для України. Швидше, ніж за місяць, зібрали 22,5 млн злотих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS