Що сталося. Українські морські піхотинці на Донецькому напрямку із засідки знищили дві БМП-2, танк, 15 осіб живої сили, а також взяли в полон трьох загарбників.
Джерело. Про це розповіли в командуванні Військово-Морських сил (ВМС) України, передає Центр стратегічних комунікацій.
Деталі. Крім того, на Херсонському напрямку воїни підбили ворожий танк і взяли двох полонених. Артпідрозділи вдарили по скупченню живої сили й техніки окупантів, інформація щодо втрат уточнюється.
Зазначається, що майже всіх полонених з так званої днр відправляють воювати без амуніції.
«Мобілізовані» позбавлені будь-якого вибору – загинути від української зброї або бути розстріляними загороджувальними загонами», – зазначають у командуванні ВМС України.
Бекграунд. Нагадаємо, що ЗСУ дають відсіч окупантам, при цьому росіяни мають часткові успіхи на сході.