Очільник МАГАТЕ бачить ознаки згоди обох сторін у створенні зони безпеки навколо ЗАЕС

Рафаель Гроссі, зокрема, висловив готовність приїхати в Україну для прискорення перемовин

Фото: Twitter/Рафаель Гроссі

Що сталося. Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі відмітив ознаки згоди України та росії у створенні зони ядерної безпеки навколо Запорізької АЕС.

Джерело. Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».

Деталі. Про це очільник агентства заявив під час зустрічей з міністрами закордонних справ України та росії Дмитром Кулебою та сергієм лавровим у Нью-Йорку. Після спілкування з українським представником Гроссі заявив про готовність знову приїхати до України, щоб прискорити перемовини.

«Ми розпочали конструктивні й активні консультації з міністром закордонних справ України щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЕС. Сподіваюсь, що незабаром відвідаю Україну», – зазначив гендиректор.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що МАГАТЕ проведе консультацію щодо створення зони ядерної безпеки навколо ЗАЕС. Тим часом загарбники вкотре обстріляли Запорізьку АЕС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS