«Укренерго» стабілізувало енергоживлення Києва та центральних областей України

Велика ймовірність того, що не доведеться вводити примусові обмеження споживачів в цих регіонах

Що сталося. «Укренерго» стабілізувало енергоживлення Києва та центральних областей України. У середу ввечері є велика ймовірність, що не доведеться вводити примусові обмеження споживачів в цих регіонах.

Джерело. Про це йдеться у повідомленні  «Укренерго».

Деталі. «Але, аби це стало можливим, необхідно, щоб рівень споживання в енергосистемі перестав зростати.

Тому просимо всіх споживачів прямо зараз підходити до споживання електроенергії ощадливо: вимкніть зайві електроприлади вранці та ввечері, коли споживання електроенергії найбільше. Це знизить навантаження на мережі і полегшить роботу енергетиків, які відновлюють їх», – закликають в «Укренерго».

Зазначається, що останні ракетні обстріли пошкодили «чимало енергетичного обладнання яке продовжують відновлювати».

«Роботи дуже багато. Масштаби та складність пошкоджень в різних регіонах відрізняються, тому десь нам потрібно більше часу. Через це поки що, на жаль, залишаються графіки аварійних обмежень в Харківській, Сумській та Полтавській областях», – йдеться в повідомленні.

Тут нам потрібно терпіння і розуміння споживачів. Якщо у вас досі відключають світло, це значить, що рівно в цю хвилину енергетики працюють, щоб відновити його.

Бекграунд. Нагадаємо, що енергетики відновили електропостачання в майже 4000 населених пунктах, до цього знеструмленими залишалися мільйони громадян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS