МЗС України: Якщо ЄС припинить санкції щодо росії, танки рф будуть миттєво в Будапешті

Угорці навіть не встигнуть набрати кремль, кажуть в МЗС

Що сталося. Припинення санкцій ЄС щодо росії призведе до миттєвого військового вторгнення рф в Угорщину.

Джерело. Про це заявив спікер МЗС України Олег Ніколенко.

Деталі. «Якщо ЄС припинить санкційний тиск на росію та військову допомогу Україні, то російські танки, але ми цього жодним чином не бажаємо, будуть в Будапешті швидше, ніж хтось із угорського уряду зможе дозвонитися в москву», – написав він.

Ніколенко так прокоментував заяву прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що «підтримка України з боку ЄС шляхом санкцій і військової допомоги збільшує ризик поширення війни на територію блоку».

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що в Угорщині випустили шкільний підручник, у якому Україну називають «несприятливою для угорців».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS