Що сталося. Ворог завдав 18 авіаційних та чотири ракетних удари, 56 обстрілів із РСЗВ протягом минулої доби
Джерело. Про це повідомило Міноборони.
Деталі. Підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів у районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Бахмут, Іванград, Соледар, Майорськ, Красногорівка і Мар’їнка на Донеччині.
Разом із тим ворог продовжує обстрілювати позиції українських військ вздовж лінії зіткнення, здійснює фортифікаційне обладнання позицій на окремих напрямках, зокрема, на лівому березі річки Дніпро, активно веде повітряну розвідку.
За минулу добу було випущено по території України понад два десятки дронів-камікадзе Shahed-136 іранського виробництва, з них 19 було збито (15 в Одеській, три – у Миколаївській та один – у Вінницькій областях).
білорусь продовжує підтримувати збройну агресію рф проти України, надаючи свою територію, повітряний простір та інфраструктуру, повідомили в Міноборони.
Українські воїни продовжують завдавати ударів у відповідь. «Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 5 ударів. Підтверджено ураження району зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, 3 опорних пунктів і зенітного ракетного комплексу», – уточнюється в повідомленні.
За попередню добу підрозділи ППО збили ворожий гелікоптер Ка-52, ракету Х-59 та 17 ударних БпЛА ворога. Окрім того, ЗСУ уразили 4 пункти управління, 8 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, 3 склади з боєприпасами й 6 інших важливих військових об’єктів противника.
Бекграунд. Президент Володимир Зеленський заявив під час відеозвернення, що в Донецькій області, зокрема на Бахмутському напрямку та в місті Авдіївка, тривають найжорсткіші бої.