У додатку «Укрзалізниці» тепер можна купити квитки на міжнародні рейси

Також у застосунку з'явилася інформація про всі станції маршруту та те, скільки часу поїзд стоятиме на зупинках

Фото: УНІАН

Що сталося. У додатку «Укрзалізниці» з'явилося оновлення: тепер у застосунку можна придбати квитки до Польщі та Молдови.

Джерело. Про це повідомляє перевізник.

Деталі. Йдеться про доступні квитки на рейси до Хелму, Перемишля, Варшави, а також на поїзд Київ – Кишинів.

Також компанія доопрацювала детальну інформацію про маршрут поїзда: пасажир бачитиме всі станції маршруту та інформацію про те, скільки часу поїзд стоятиме на зупинках.

Бекграунд. Раніше «Укрзалізниця» запустила купівлю абонементів у чатботі на проїзд електричками в Київській, Житомирській, Чернігівській, Вінницькій, Хмельницькій, Сумській, Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS