«Кухар путіна» Пригожин публічно зізнався, що втручався у вибори у США

Він заявив, що робитиме це і в майбутньому

фото DR

Російський мільярдер Євгеній Пригожин заявив у понеділок, що він втручався у вибори в США і продовжуватиме робити це в майбутньому. Це перше подібне зізнання з боку людини, щодо якої Вашингтон ввів санкції за спроби вплинути на американську політику.

Джерело. CNBC

Деталі. У коментарях, опублікованих прес-службою його кейтерингової фірми «Конкорд», Пригожин сказав:

«Ми втручалися у вибори в США, втручаємось і будемо втручатися. Акуратно, філігранно, хірургічно і по-своєму, як уміємо».

Зауваження було опубліковане напередодні проміжних виборів у США у відповідь на запит про коментар від російського сайту новин.

«Під час наших точкових операцій ми видалятимемо відразу і нирки, і печінку», – сказав Пригожин. Він не став уточнювати цей загадковий коментар.

Пригожина, якого часто називають «кухарем путіна», тому що його кейтерингова компанія працює за контрактами з Кремлем, офіційно звинувачують у спонсоруванні російських ботоферм, які намагаються вплинути на політику США.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше Пригожин зізнався, що ніякого «повстання Донбасу» не було, а Луганську й Донецьку області захоплювала ПВК «Вагнер».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS