Що сталося. Енергохолдинг ДТЕК відновив роботу своїх електростанцій та електромереж після безпрецедентної атаки на енергосистему.
Джерело. Про це йдеться на сайті ДТЕКу.
Деталі. Відновлено електропостачання усіх об’єктів критичної інфраструктури – лікарень, водоканалів – у всіх регіонах, де працюють спеціалісти компанії. Триває поступове підключення побутових споживачів.
«Без шансів проти української армії на фронті варвари вирішили тероризувати мирне населення. Українська енергосистема вистояла. Російські терористи, які мріяли позбавити нас світла, нічого не досягли. І ніколи цього не зможуть. У найближчі години ситуація в енергосистемі буде стабілізована», – заявили в ДТЕК.
«Україна встояла, витримає та переможе. І ніякі терористичні атаки по цивільній інфраструктурі цього не змінять. Ми будемо зі світлом, а ви назавжди залишитесь у пітьмі», – заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.
Бекграунд. Нагадаємо, що 23 листопада росіяни вкотре масовано обстріляли ракетами та ударними безпілотниками Україну – пошкоджені декілька інфраструктурних об’єктів. Тому в країні масові перебої з електрикою, теплом, водопостачанням, мобільним зв’язком.