Данська військова розвідка: на рішення путіна про початок вторгнення могло вплинути лікування від раку

Манія величі є одним із відомих побічних ефектів гормонального лікування

фото DR

Російський диктатор владімір путін міг приймати рішення про вторгнення в Україну під впливом гормональних медикаментів, які використовуються під час лікування раку.

Джерело. Про це стверджує військова розвідка Данії (FE), зокрема, в інтерв'ю данській газеті Berlingske цю інформацію повідомив голова відділу, який займається аналізом росії, передає «Агентство».

Деталі. Згідно з аналізом данської розвідки, у путіна могла бути форма раку, на початку року він проходив лікування від неї.

«Манія величі є одним із відомих побічних ефектів гормонального лікування, яке застосовувалося до путіна», – каже представник розвідки. Він вважає, що це могло вплинути і на рішення путіна напасти на Україну.

«У нього також було місяцеподібне обличчя на початку року, що є ще одним відомим побічним ефектом того ж виду гормонального лікування», – додає співробітник спецслужби.

На запитання про те, що путіна в поїздках супроводжував фахівець з онкології щитовидної залози, він називає великою імовірністю, що саме на цей вид раку страждав російський президент. Проте, як каже представник FE, відомство не очікує, що путін помре від цієї хвороби.

Співробітник розвідки також сказав, що путін страждає на серйозні хронічні болі після кількох падінь та нещасних випадків. Він відмовився називати джерела інформації, але зазначив, що FE знає це не лише з «відео в соцмережах».

За словами співрозмовника, путін поки що не ризикує втратити владу, але його шанси залишитися на посаді президента після виборів 2024 року знизилися – найбільша невизначеність пов'язана зі здоров'ям путіна, у тому числі з можливим бажанням представників еліти позбутися слабкого президента.

Бекграунд. Нагадаємо, прокурор у справі Мілошевича заявив, що путіна треба судити за воєнні злочини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS