Що сталося. ТОВ «Українська енергетична біржа» відкрила 19 «Пунктів незламності» для своїх клієнтів.
Джерело. Про це йдеться на сайті «УЕБ».
Деталі. У відповідних пунктах клієнтам будуть доступні інтернет та альтернативні джерела живлення. Крім того, вони матимуть змогу скористатися послугами біржі. Пункти доступні в Кіровоградській, Хмельницькій, Тернопільській, Київській, Волинській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.
«Можливість проводити торги в будь-якій ситуації – це ключовий показник стабільності. Сьогодні ми працюємо над забезпеченням наших клієнтів доступом до торгів під час тривалих відключень електроенергії та відсутності зв’язку», – зазначив заступник гендиректора «УЕБ» Костянтини Шевчук.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Ізраїль планує створити свою мережу «Пунктів незламності» в Україні. Перший такий пункт уже відкрили в Києві.