Що сталося. Після вторгнення росії в Україну найбільша у світі нафтопромислова фірма SLB (до ребрендингу – Schlumberger) розширила свій бізнес у росії, отримавши контракти на обслуговування та обладнання від конкурентів, які пішли з російського ринку.
Джерело. Про це повідомляє Reuters.
Деталі. Зазначається, що рішення SLB продовжувати сприяти росії у збільшенні видобутку нафти та газу за допомогою своїх послуг і бурового обладнання окупилося.
Наприклад, у ІІІ кварталі 2022 року підрозділ SLB, який займається дослідженням пластів у росії та Центральній Азії, збільшив дохід на 25% порівняно з попереднім кварталом.
Згідно з презентацією, яку переглядав Reuters, компанія також збирається оприлюднити рекордні результати за IV квартал для свого російського підрозділу продуктивності пластів.
Бекграунд. Раніше ЗМІ повідомляли, що Schlumberger співпрацює з російською владою шляхом доставки військових повісток. Компанія не дозволяє російським співробітникам працювати за межами країни.