Податкова реформа, над якою працюють в Офісі Президента, усуне корупцію в податковій сфері та вирівняє умови ведення бізнесу для всіх учасників ринку. Про це заявив заступник керівника ОП Ростислав Шурма, виступаючи на конференції Global Outlook: Victory Mode, яку провела Європейська Бізнес Асоціація.
Джерело. Про це повідомляє пресслужба ОП.
Деталі. «Практично всі представлені в залі європейські компанії сплачують «білі», легальні зарплати. Але є безліч бізнесменів, які платять зарплати у конвертах. І я розумію, наскільки вам складно конкурувати з тими, хто платить зарплату в конверті, тому що вони заощаджують 40% податків. Наша реформа змінить цю ситуацію і поставить усіх у рівне становище», – пояснив Ростислав Шурма.
За його словами, робота над законопроєктом про податкову реформу невдовзі буде завершена. Документ передадуть на розгляд парламенту після узгодження з міжнародними партнерами, насамперед із Міжнародним валютним фондом.
«Податкова реформа – це фундаментальна, правильна річ, і вона обов'язково буде проведена вже цього року», – наголосив заступник керівника ОП.
За його словами, Офіс Президента працює й над іншими ініціативами, які мають полегшити ведення бізнесу в нашій країні.
«Кожен, хто сидить у залі, керує великим підприємством, колективом. І ви знаєте, що для будівництва нового заводу треба розв'язати проблеми із землею та під’єднанням до мереж. Обидві проблеми будуть вирішені», – розповів Шурма.
Зокрема, до Верховної Ради внесено законопроект, який дасть змогу в режимі електронного декларування передавати землю сільськогосподарського призначення під промислові, енергетичні, логістичні чи будівельні об'єкти.
Також заплановано розгляд проєкту закону, який зобов'яже обленерго надавати вільні потужності для під’єднання нових промислових об'єктів і таким чином усуне практику хабарництва з боку обленерго.