На Київщині, у селі Крюківщина на вулиці Івана Богуна відкрився перший у 2023 році супермаркет «Сільпо».
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Площа торгового залу становить 1565 кв. м.
«Христофор Колумб з експедицією досяг берегів Північної Америки, помилково вважаючи, що прибув до Індії. Також існує давній міф про те, що Земля тримається на трьох китах, чи на слонах та черепасі», – пояснили тематику магазину, яку зобразили в дизайні нового «Сільпо» на Крюківщині.
Інтер’єр оздобили ілюстраціями з географічними картами та історіями мореплавців. Касові лайтбокси оформили у вигляді компасів.
У новому магазині є корнер із розливним пивом від власної крафтової броварні Beermaster Brewery.
У супермаркеті також є WI-FI, коворкінг, зарядна станція і власний паркінг. З 8:00 до 22:00 працюють 9 класичних кас і 6 самокас.
Бекграунд. Раніше Fozzy Group відновила власне виробництво хліба, кондитерських виробів та обсмажування кави у Ворзелі Київської області. Продукція із заводу вже відвантажується для торговельних мереж «Сільпо», «Фора», Траш!Thrash!, Fozzy C&C.