«Укренерго» компенсує ремонт енергоблоків АЕС активною роботою ГЕС, СЕС та вітрових станцій

При цьому продовжується експорт електроенергії у Молдову в нічні години та в Польщу

Фото: flickr.com

В Україні вивели в ремонт низку енергоблоків, але це компенсується активною роботою ГЕС та сонячних і вітрових електростанцій. Виробництво електроенергії повністю покриває споживання.

Про це повідомили в НЕК «Укренерго».

«10 травня 2023 року станом на 11:00 енергосистема працює стабільно. Триває друга хвиля водопілля, гідроелектростанції активно працюють упродовж всієї доби. Сонячні та вітрові електростанції також збільшили виробництво електроенергії завдяки сприятливим погодним умовам», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, продовжується експорт електроенергії в Молдову в нічні години та в Польщу – у нічні та денні. Імпорт в Україну відсутній.

«Країна-агресор продовжує обстріли прикордонних та прифронтових районів Донецької, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, завдаючи пошкоджень розподільчим мережам», – зазначається в повідомленні.

При цьому, як повідомили в Міненерго, без світла залишається частина споживачів у 6 областях – Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській.

Бекграунд. За даними Міненерго, учора під час артилерійського обстрілу було пошкоджено одну з будівель АТ «Харківобленерго» в області. Загиблих і постраждалих серед персоналу немає. Рятувальники та представники підприємства ведуть обстеження, аби визначити обсяг пошкоджень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS