Київ отримав від Варшави 6 нових вагонів метро

Кличко пояснив, що це вагома допомога, оскільки 80% вагонів у столичному метрополітені – радянські

Фото: Віталій Кличко

Київ отримав від Варшави 6 нових вагонів метрополітену.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

Мер наголосив, що постачання стало можливим завдяки підписаному торік листу між столицями Польщі та України щодо безоплатної передачі 60 виведених з експлуатації вагонів Варшавського метрополітену.

Отримані вагони належать до рухомого складу серії №717, який також експлуатується і в київському метро – їх використають як технічні донори для капітальних ремонтів діючого рухомого складу.

«Для Київського метрополітену це вагома допомога, оскільки 80% рухомого складу – радянського виробництва. Аналогічні вагони експлуатуються й у Варшавському метро. Ця допомога забезпечить безперебійну роботу Київського метрополітену та безпечне перевезення пасажирів», – пояснив Кличко.

Міський голова додав, що постачання інших партій Варшавський вагонів відбудеться поетапно протягом цього року.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що незабаром до Києва прибуде перша партія вагонів метрополітену як допомога від Варшави. Підземка Києва протягом року безплатно отримає 60 вагонів від міжнародних партнерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS