Польська залізнична компанія SKPL з 1 червня запустить додаткові рейси з Варшави до Рави-Руської

Щодня в обох напрямках курсуватиме поїзд, розрахований на 240 пасажирів

Фото: flickr.com

Польська залізнична компанія SKPL з 1 червня запустить додаткові рейси в Україну.

Про це повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованої території.

«З 1 червня польська залізнична компанія SKPL планує запустити рейси з Варшави до Рави-Руської (Львівська обл.). Ці рейси стануть ще одним шляхом повернення українців із польської столиці додому. Також це допоможе розвантажити автомобільні пункти пропуску», – йдеться в повідомленні Мінреінтеграції в телеграм-каналі. 

Як повідомляється, щодня в обох напрямках курсуватиме поїзд, розрахований на 240 пасажирів. Відправлення з вокзалу «Варшава-Східня» планується о 14:00 (за місцевим часом), з Любліна – о 16:00. Прибуття до Рави-Руської – о 20:15 (за київським часом).

Як зазначає Мінреінтерграції, з Варшави поїзд прямує до міста Рава-Руська, де пасажири після проходження прикордонно-митного контролю зможуть скористатися рейсами «Укрзалізниці».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS