Челендж з Reactor Monitor: Чи можна ремонтувати тепломережі без зупинки їх експлуатації?

Хто знайде рішення – співпрацюватиме з італійським комунальним гігантом Iren

Фото: kte.kmda.gov.ua

Україна вже розпочала підгтотвку до опалювального сезону 2023/2024 років. Просто зараз ремонт тепломереж проводять у КиєвіКропивницькому, Черкасах, Вінниці та інших містах. Але плановий або аварійний ремонт тепломереж – це гарантовані дні, а інколи навіть місяці без тепла та гарячої води. А це, в першу чергу, – незручності для людей. Чи можна ремонтувати пошкоджені труби, не припиняючи їх експлуатацію? Рішення шукає Iren Energia – підрозділ італійської мультикомунальної компанії Iren. Цей новий челендж та ще понад 60 можливостей для українських інноваторів розміщено на платформі-агрегаторі викликів відкритих інновацій Reactor Monitor.

Механічний ремонт труб теплопостачання в умовах експлуатації

Ключова індустрія: Industrial Engineering.

Опис: Ремонт пошкоджених водопровідних труб, що використовуються для опалення будинків, вимагає повної зупинки експлуатації певної ділянки трубопровідної мережі. Це не тільки створює перерву у теплопостачанні та незручності для людей, а й унеможливлює роботу експлуатуючих компаній, що призводить до простою і втрат.

Iren Energia шукає технологію, яка б дозволила проводити процес ремонту труб під час роботи трубопроводу. Компанія запрошує команди поділитися своїми ідеями і рішеннями, надіславши коротку неконфіденційну пропозицію щодо розробки такої технології.

Дедлайн: 26 червня 2023 року.

Переваги для команд: Компанія готова до партнерства і надасть перевагу тим командам, які мають можливість співпрацювати безпосередньо як партнери або постачальники. Також заявник розгляне подання, які запропонують відповідного кандидата як партнера за гонорар у розмірі $2000.

Як взяти участь: Форму заявки розміщено на платформі Wazoku, вона доступна для заповнення після реєстрації.

[INSERT_BLOCK_PROMO_REACTOR_4]

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS