США виділяють Україні новий пакет військової допомоги розміром у $300 млн, до якого увійдуть у тому числі ракети для систем Patriot, ПЗРК Stinger та системи ППО Avenger.
Джерело. Про це повідомив офіційний представник Білого дому Джон Кірбі, передає ВВС.
У рамках цього пакету США вперше нададуть Україні ракети класу «повітря-повітря» AIM-7 із радіолокаційним наведенням.
До пакету також увійдуть боєприпаси для безпілотників, які, за словами американського чиновника, є боєприпасами, схожими на мінометні, які можна скидати з дронів.
Кірбі зазначив, що це вже 39-ий пакет допомоги Україні, схвалений нинішньою американською адміністрацією.
На сьогодні США надали понад $37,6 млрд військової допомоги з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.
Бекграунд. Напередодні стало відомо, що США готуються оголосити про новий пакет військової допомоги Україні.