Примусова евакуація дітей оголошена на Донеччині, безпекова ситуація там критична – МВС

Йдеться про населені пункти Залізне, Нью-Йорк, Північне, Костянтинівка, Іванопілля, Миколаївка та Подільське, з них евакуюють 239 дітей

Фото: AP

Міністерство внутрішніх справ оголосило про примусову евакуацію 239 дітей із семи населених пунктів, де безпекова ситуація залишається критичною.

Про це повідомило МВС.

Зазначається, що до евакуації буде залучено поліцію Донеччини, а саме підрозділи «Білий Янгол» та ювенальної превенції.

Діти в супроводі законного представника будуть безплатно забезпечені прихистком, соціальними гарантіями, гуманітарною допомогою та психологічною підтримкою, уточнили у відомстві.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни депортують українських дітей у рф, щоб на них заробити. За даними уряду України, з початку війни було депортовано понад 16 000 дітей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS