Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві викрили схему легалізації та незаконного вивезення сільськогосподарської продукції у розмірі 9000 тонн вартістю понад 65 млн грн.
Про це повідомило БЕБ.
Повідомляється, що продукцію купували за готівку, що не відображалось у податковій звітності. Це спричинило ухилення від податків в особливо великих розмірах.
За даними Бюро, за 2 місяці поточного року було здійснено експорт продукції на суму понад 2,3 млрд грн на адресу компанії-нерезидента.
Зазначається, що детективи провели обшуки на елеваторі в Одеській області, щоб отримати додаткові докази злочину.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що БЕБ викрило схему незаконного виготовлення та реалізації спирту на 67 млн грн.