Бізнес закликав президента зупинити корупційне свавілля та рейдерські атаки

Підписанти маніфесту готові надати конкретні прізвища осіб, які здійснюють тиск на бізнес

Фото: pixabay.com

Федерації роботодавців України виступила із закликом до Президента Володимира Зеленського зупинити хвилю корупції та рейдерських атак в Україні.

Про це йдеться в маніфесті організації на захист 42 статті Конституції.

«Координовані корупціонерами рейдерські атаки підривають обороноздатність держави, оскільки ЗСУ фінансуються з податків підприємств», – зазначають роботодавці.

Зазначається, що незаконний тиск на власників підприємств із боку корупціонерів уже спричинив другу хвилю еміграції промислового бізнесу за кордон. Це втрата робочих місць назавжди.

Підписанти маніфесту готові надати конкретні прізвища координаторів та виконавців, які здійснюють тиск на бізнес. 

Вони додали, що до суддів, чорних нотаріусів та реєстраторів, незаконність рішень яких очевидна й доведена в судах вищих інстанцій, потрібно застосовувати спрощену процедуру притягнення до відповідальності.

Також бізнес пропонує:

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS