російські терористи обстріляли житлові квартали Херсону. Повідомляється про влучання в гуманітарний штаб і 5 житлових будинків.
Про це повідомляє очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Зазначається, що постраждало 5 осіб. Серед них – 8-річна дівчинка, яка перебувала та на подвір'ї будинку й дістала поранення середнього ступеня тяжкості. У чоловіка 68 років – важкі поранення. Зазначається, що уламками йому травмувало голову, шию, грудну клітину, руки та ноги.
До того ж 56-річна жінка та 52-річний чоловік дістали поранення середнього ступеня тяжкості. Ще один чоловік постраждав у Кіндійці. Повідомляється, що всіх потерпілих госпіталізували, лікарі надають їм необхідну медичну допомогу.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що окупанти вдарили по Оріхівській школі Запорізької області під час отримання громадянами гумдопомоги.