ФГВФО планує продати майже 1,8 тис. кв. м. комерційної нерухомості в Сумах та права вимоги за кредитами за 197,2 млн грн

Торги заплановано на 24 липня

ФГВФО планує провести аукціон із продажу активів АТ «Мегабанк», а саме: лоту до складу якого увійшли права вимоги за кредитними договорами, укладеними із сімома юридичними особами та однією фізичною особою, і 7 об’єктів нерухомості в м. Суми. Активи на продаж виставляються повторно.

Про це повідомляє ФГВФО.

Загальна заборгованість за кредитами становить 197,2 млн грн. У забезпечення за більшістю кредитних договорів оформлені фінансові поруки.

Об’єкти нерухомості, що входять до складу лоту, раніше також виступали забезпеченням за кредитними договорами, але в рамках роботи з позичальниками були прийняті на баланс банку. Приміщення використовуються як магазини, офіси, аптека, стоматологічний кабінет тощо та розташовані в м. Суми на вул. Героїв Крут (вул. Черепіна). Загальна площа об’єктів нерухомості – близько 1,8 тис. кв. м.

«Торги відбудуться за «голландською» моделлю аукціону, яка передбачає поетапне зниження ціни, а після того як один з учасників зупинить зниження, учасники мають змогу запропонувати вищу ціну. Участь в аукціоні можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників та поручителів за кредитами, російської федерації або осіб, пов'язаних з державою-агресором», – зазначили у фонді.

ФГВФО додає, що кошти отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФГВФО виставив на аукціон 31 липня кредити, забезпечені автосалонами в центрі Харкова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS