ДТЕК очікує рішення арбітражу щодо «Крименерго» найближчими тижнями

«ДТЕК Крименерго» був найбільшим постачальником електроенергії на Кримському півострові

ДТЕК очікує рішення арбітражного суду за позовом до росії щодо втрачених у Криму активів найближчими тижнями.

Про це повідомив генеральний директор компанії Максим Тімченко в інтерв'ю «Forbes Україна».

«Наші юристи очікують, що найближчими тижнями ми отримаємо рішення арбітражу щодо кримських активів і почнемо стягнення коштів. За нашими оцінками, сума вимірюється сотнями мільйонів доларів», – сказав він.

У вересні 2018 року ДТЕК, не дочекавшись відповіді на висунуту ним претензію щодо втрачених в анексованому Криму активів, розпочав підготовку позову до міжнародних судів. Того самого року він подав позов до постійного арбітражного суду в Гаазі.

«ДТЕК Крименерго» був найбільшим постачальником електроенергії на Кримському півострові. Забезпечував понад 80% постачання електроенергії на його території.

Бекграунд. Нагадаємо: «Нафтогаз» також збирається позиватися до росії в інших країнах, окрім США, і вимагати примусової компенсації від рф за експропрійовані активи у Криму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS