Колишній «Укроборонпром» піднявся на 24 позиції в рейтингу світових оборонних компаній

Дохід компанії 2022 року становив 1,28 млрд

Фото: Укроборонпром

Державний концерн «Укроборонпром» (нині АТ «Українська оборонна промисловість») піднявся до 65-те місця в рейтингу оборонних компаній світу за доходами. 

Про це повідомляє Defense News.

Раніше  «Українська оборонна промисловість» посідала в цьому рейтингу 89-те місце. За 18 місяців повномасштабного вторгнення підприємство піднялося на 24 позиції.

У статистичних показниках зазначено, що дохід компанії у 2022 році становив 1,28 млрд, у 2021-му – $754,75 млн, що показує 70% зростання.

Трохи більше половини зі 100 компаній у списку є американськими, 31 компанія – з Європи.

Бекграунд. Нагадаємо: наприкінці червня держконцерн «Укроборонпром» у межах корпоратизації реорганізований в акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість».

Кабмін затвердив директора харківського Заводу ім. Малишева Германа Сметаніна на посаді нового керівника держконцерну «Укроборонпром».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS