Польська логістична компанія Laude перенесла з росії свої активи на 100 млн євро в Україну

Оператор планує інвестувати в Україну ще 250 млн євро і працює над програмою навчання машиністів з України

laude.pl

Група компаній Laude, польський логістичний оператор, перенесла до України активи вартістю 100 млн євро з рф і країн Центральної Азії.

Ще 250 млн євро компанія планує інвестувати в програму економічного обміну між Україною та ЄС, повідомила пресслужба Laude, на яку посилається Інтерфакс-Україна.

«Група компаній Laude розширює свій потенціал в Україні. Логістична компанія з Торуня (Польща) за останні кілька місяців перенесла до України свої активи вартістю 100 млн євро. Це всі активи, що раніше перебували в росії та країнах Центральної Азії», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що серед іншого переміщення включало 510 спеціалізованих залізничних платформ і кілька тисяч контейнерів, які активно використовуються для транспортування продукції з України до Європи.

Компанія планує збільшувати інвестиції в Україні, купуючи локомотиви, вагони та контейнери.

«Ми вирішили реалізувати інвестиційну програму вартістю близько 250 млн євро, спрямовану на економічний обмін між Європою та Україною. Залізниці тут – ключовий елемент як для експорту, так і для імпорту, і компанія є важливим оператором», – заявив CEO компанії Марчин Вітчак.

У Laude повідомили, що в травні, після ретельної і тривалої перевірки отримали схвалення на співпрацю з АТ «Укрзалізниця».

«Це ключова угода, яка означає, що ми дуже тісно пов'язані з українським ринком», – прокоментував Вітчак.

При цьому плани розвитку Laude йдуть далі розширення логістичних систем. «Серед кількох сотень співробітників компанії працюють чимало фахівців з України. Ми працюємо над програмою навчання машиністів з України», – повідомив CEO компанії.

У Laude наголосили, що не зупиняли роботу в Україні після повномасштабного вторгнення. Компанія припинила діяльність у росії.

Термінал Laude в Замосці може обробляти 10 поїздів на добу і до 15 тисяч TEU контейнерів на рік.

ГК Laude належить одному з найбільших імпортерів сталі з України в ЄС товариству ATS S.A. Laude активно працює на міжнародних ринках через свої компанії, з'єднуючи східні та західні транспортні шляхи через Польщу. Діяльність компанії протягом останніх 15 років здійснювалася в Україні, Казахстані, Молдові.

Компанія співпрацює з підрядниками з Туреччини, Китаю, Індії. Протягом останніх років активно інвестує в розвиток Laude у Німеччині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS