Розробник софту SAP припиняє підтримку своїх продуктів в російських компаніях

Наразі повноцінного аналога SAP у рф немає

Фото: flickr.com

Німецька компанія SAP, яка постачає програмний софт, припиняє підтримку своїх продуктів в рф до кінця 2023 року.

Про це пише «КоммерсантЪ».

Лише використання хмарних сервісів залишиться актуальним після закінчення строку дії поточних контрактів.

Клієнти розробника вже почали передавати техпідтримку своїх систем локальним IT-компаніям, однією з яких може стати «Лаб СП», заснована колишніми співробітниками SAP. Проте наразі повноцінного аналога SAP у рф немає.

Бекграунд. SAP – німецька компанія, яка є одним із лідерів на ринку прикладного програмного забезпечення для підприємств.

На початок 2022 року SAP був одним із найбільших постачальників промислового спеціалізованого софту на російському ринку з часткою до 60%. Виторг ТОВ САП СНД, згідно з останньою опублікованою звітністю від 2020 року, становив 35,8 млрд руб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS