На аукціон виставили нежитлові будівлі і споруди недіючого підприємства ВАТ «Полтавамолпрод». Загальна площа активу складає 16 527,5 км.м..
Про це Mind стало відомо з даних на сайті ДП “СЕТАМ”.
Майно знаходиться за адресою: Полтавська обл.,м. Полтава, вул. Комарова,буд.10. Більш детально зі складом лоту можна ознайомитися за посиланням.
Актив належить боржнику на підставі договіру купівлі-продажу, серія та номер: 201, виданий 25.04.2019, видавник: Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Дишлевою Т.В.; відомості з ДЗК, серія та номер: 10023060, виданий 25.04.2019, видавник: Державний земельний кадастр.
Екс-голова правління Бікеєва Лідія Анатоліївна була керівником АСОЦІАЦІї «ПОЛТАВАМОЛОКО», ВАТ «Полтавамолпрод» (майно якого продається) та ТОВ з такою самою назвою – «Полтавамолпрод». Останнє стало фігурантом скандалу із виробництвом підробного вершкового масла.
За даними розслідування ТСН.Тиждень, на які посилається УНІАН, у 2018 році на потужностях Полтавамолпрод виготовлялося рейкове вершкове масло.
На Прикарпатті у селі Брошнів Осада має працювати величезний маслозавод, але фізично цього підприємства немає. Таке ж фейкове підприємство працює у Шишаках Полтавської області. Ці «виробники» продають своє масло від 20 до 25 гривень. На пачці переконливо писали – зроблено з 100%-ого коров'ячого молока і дотримано усі держстандарти. Знаючи що, на 200-грамову упаковку потрібно 4 літри молока, бізнесмени явно мали працювати собі в збиток, бо найдешевше молоко від фермерів уже коштує 28 гривень, а ще ж заробити треба і собі, і магазину, і на виготовлення витратитись, і на траспорт. Мінімум виходить без податків 40 гривень.
«Після проведеного тестування в лабораторії виявилось, що продукція є жахливою підробкою. І йшлося не просто про порушення стандартів – у цій жовтій массі не було й краплі молока. Були суцільні трансжири, а смак, вигляд і запах масла створювали хімічні барвники, емульгатори, консерванти та ароматизатори, – йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.
До 2017 року власником ТОВ “Полтавамолпрод” був Балюк Олег Володимирович, якого ЗМІ пов’язують із Русланом Бадаєвим, колишнім депутатом від Партії регіонів та групою компаній «Альміра».
За даними Радіо Свобода молочний бізнес групи Балюка і Бадаєва «має своє представництво в росії – «общество с ограниченной ответственностью «Вікейт плюс», яке працює й зараз. Радіо Свобода зверталося за коментарем до колишнього регіонала Руслана Бадаєва. Але він відмовився говорити, як тільки почув про тему розмови.
Місцеве видання «Шишаччина» публікувало схему «Молочні активи Балюка-Бадаєва»
Бекграунд. Раніше Mind писав, що «Житомирторф» планують приватизувати за 7,8 млн грн.