ОНОВЛЕНО: ЗСУ звільнили Андріївку на Донеччині

Також частковий успіх захисники мали в районі Кліщіївки

Зображення ілюстративне
Фото: Telegram/Володимир Зеленський

ОНОВЛЕНО о 10:56:

Пресслужба 3 штурмової бригади підтвердила звільнення Андріївки. Там також розповіли, що бійці оточили російський гарнізон у місті, відрізали його від основних сил та знищили.

За дві доби бригада ліквідувала начальника бригадної розвідки ворога, трьох командирів батальйонів та майже всю піхоту 72 бригади (омсбр рф), разом з офіцерами і значною кількістю техніки.

Станом на зараз у регіоні тривають бої, а українські підрозділи продовжують закріплюватись на позиціях, тож точну інформацію про втрати ворога обіцяють надати пізніше.


Збройні Сили України звільнили Андріївку на Донеччині.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«У ході штурмових дій оволоділи Андріївкою Донецької області, завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах», – йдеться у зведенні.

У штабі додали, що захисники України також мають частковий успіх в районі Кліщіївки. Водночас ворог не полишає спроб прорвати оборону ЗСУ в районі Богданівки.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що українські пілоти завершили ознайомчу підготовку на шведських Gripen. Пілоти здійснили тестові польоти на тренажерах і літаках, а також пройшли інструктаж для наземного персоналу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS