НБУ включив до реєстру ще дві колекторські компанії

Загалом регулятор зареєстровав уже 70 колекторських компаній

Фото: Depositphotos

Національний банк України ухвалив рішення про включення ТОВ «Стар коллекшн груп» і ТОВ «Кредитна фортеця» до реєстру колекторських компаній.

Про це йдеться на сайті регулятора.

Як нагадали в Нацбанку, лише компанії, внесені до вищезазначеного реєстру, мають право надавати послуги з урегулювання заборгованості за споживчими кредитами на користь інших осіб.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Стар коллекшн груп» зареєстрована 14 травня 2021 року в Києві. Кінцевий бенефіціарний власник – Петро Косий. Статутний капітал компанії становить 10 000 грн. Компанія «Стар коллекшн груп» здійснює діяльність агентств зі стягування платежів і бюро кредитних історій; займається іншою допоміжною діяльністю у сфері фінпослуг, крім страхування і пенсійного забезпечення, а також здійснює діяльність у сфері права.

ТОВ «Кредитна фортеця» зареєстрована 6.06.2022 року в Києві. Кінцевий бенефіціарний власник – Андрій Пилипенко. Статутний капітал компанії становить 50 000 грн. Компанія «Кредитна фортеця» здійснює діяльність у сфері права; надає інші інформаційні послуги; займається дослідженням кон'юнктури ринку та виявленням громадської думки; а також здійснює діяльність агентств зі стягування платежів і бюро кредитних історій.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що НБУ в серпні виключив із реєстрів 16 учасників ринку небанківських фінпослуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS