СБУ нейтралізувала масштабну агентурну мережу ворога на Миколаївщині.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
До складу цієї мережі увійшли 13 місцевих жителів. Вони збирали розвіддані про базування та переміщення Сил оборони в регіоні та коригували повітряні атаки рф по житловій та соціальній інфраструктурі Миколаєва.
У СБУ стверджують, що саме через інформації від цих агентів росіяни вдарили із зенітно-ракетного комплексу С-300 по багатоповерховому будинку в Миколаєві восени 2022 року. Тоді внаслідок обстрілу загинули 7 мирних жителів, у тому числі дитина.
Наразі правоохоронці повідомляють, що СБУ затримала всіх членів злочинного угруповання. Дев'ятьом із них повідомили про підозри, а інших чотирьох уже визнали винними – злочинцям призначили від 8 до 15 років позбавлення волі.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що СБУ затримала в Києві двох російських коригувальників вогню. За їхніми даними окупанти планували повітряну атаку на столицю 21 вересня.