Китайські фонди шукають нові ринки капіталу з метою зменшити залежність від американських інвестицій – Reuters

Сім китайських фондів акцій із сукупними активами понад $500 млрд цього року відвідали Близький Схід з метою залучення коштів

Відхід американських інвесторів та бізнесу з Китаю через низку ризиків, у свою чергу, спонукав китайські фонди шукати інші ринки, щоб зменшити свою залежність від американських інвестицій.

Про це пише Reuters.

Зазначається, що близькосхідні інвестори також прагнуть виділити більше ресурсів для Китаю, оскільки вони можуть отримати вигоду від нижчих оцінок і наслідків урядових стимулів для підтримки відновлення.

Пошук нового капіталу може вплинути на азійський ринок хедж-фондів, де на китайські компанії припадає понад половини ринку. Брокери та допоміжні фірми можуть змінити свій фокус на надання послуг, пов'язаних із Близьким Сходом, пише Reuters.

«Настрої (щодо Китаю) найбільш позитивні серед близькосхідних інвесторів порівняно з іншими групами інвесторів», – сказав Стівен Лук, генеральний директор FountainCap Research & Investment, одного з семи фондів, які відвідали Близький Схід цього року. «Деякі суверенні фонди переоцінюють Китай. Вони більше говорять про те, як грати в Китаї, а не про те, «чому Китай», – зауважив він.

Компанія, яка інвестує в Китай з 2015 року, майже подвоїла розмір своїх активів до $2,1 млрд із кінця минулого року, що вона пояснює притоком інвестицій переважно з Європи, а також з Близького Сходу.

Наступним кроком фірма хоче налагодити зв'язки в Австралії з метою залучення капіталу.

За словами Ерін Ву, керівника відділу зв'язків з інвесторами OP Investment Management гонконгської платформи хедж-фондів, багато консультантів також вирішили розширити свою присутність у Перській затоці.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що американська Citigroup продає китайський бізнес у сфері споживчого капіталу HSBC.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS