Китайська Lingong Machinery Group (LGMG) створить індустріальний парк у північному штаті Мексики Нуево-Леон, який, як очікується, залучить $5 млрд.
Про це пише Reuters.
Проєкт LGMG спрямований на створення трьох промислових кластерів, призначених для переробки і виробництва, складування і логістики, а також послуг із підтримки бізнесу, заявили компанія та уряд штату Нуево-Леон.
Очікується, що майже 120 підприємств візьмуть участь у проєкті, який створить приблизно 7000 робочих місць, про що повідомив губернатор штату Нуево-Леон Самуель Гарсія у своєму дописі в соціальній мережі X, раніше відомій як Twitter.
Уряд Мексики прагне залучити компанії, які бажають перенести офшорні операції ближче до своїх клієнтів у Північній Америці. Минулого тижня він оголосив про інвестиційні відрахування в розмірі 89–56% для цих компаній.
Перша фаза проєкту – придбання землі цього місяця. Будівництво має розпочатися в грудні.
Китайська компанія стала останньою, хто оголосив про інвестиційні плани в Нуево-Леон, що межує з американським штатом Техас, приєднавшись до японського виробника мотоциклів Kawasaki, який минулого тижня заявив, що інвестує $200 млн у створення виробничого заводу в цьому штаті.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що китайські фонди шукають нові ринки капіталу з метою зменшити залежність від американських інвестицій.