Ворог випустив 14 БПЛА та 1 ракету Х-59 по Україні за ніч – Повітряні сили

Сили ППО знищили всі повітряні цілі

Фото: Генштаб

Вночі ворог випустив по Україні 13 БПЛА «Shahed-136/131», 1 керовану авіаційну ракету Х-59 та 1 ударний БПЛА невстановленого типу. Силам ППО вдалося знищити всі повітряні цілі.

Про це повідомляє командування Повітряних сил.

Уточнюється, що «шахедами» окупанти атакували із півдня (мис Чауда, Крим) та спрямували їх у різних напрямках – південні, східні та центральні регіони України, по маршруту слідування ударних дронів працювала протиповітряна оборона.

Окрім цього повідомляється, що ракету Х-59 застосували з літака Су-34 з повітряного простору ТОТ Запорізької області. Водночас безпілотник не встановленого типу був запущений, імовірно, з північного кордону.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Німеччина готує зимовий пакет військової допомоги для України, ключовим елементом якого стануть засоби ППО.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS