В Україні розпочався опалювальний період – Держенергонагляд

Руслан Слободян зазначив, що у регіонах підключено до роботи 95% котелень

Фото: Unsplash

В Україні успішно розпочався опалювальний період. У регіонах підключено до роботи 95% котелень – фактично всі на підконтрольній Україні території.

Про це повідомив очільник Державної інспекції енергетичного нагляду України Руслан Слободян.

«На сьогодні перевірено стан готовності до роботи в ОП понад 9000 об’єктів теплопостачання. Тобто практично всі основні», – додав він.

Очільник держінспекції щодо відновлення пошкоджених обʼєктів теплопостачання внаслідок обстрілів ворога заявив, що головним критерієм є те, щоб була можливість забезпечувати теплом споживачів, навіть за тимчасовими схемами.

«Наші закордонні партнери надають просто неоціненну, велику допомогу у вигляді електричного обладнання, яке нам надзвичайно важливе для відновлення пошкоджених електричних мереж. Для ремонту електромереж у прифронтових зонах надходить велика кількість трансформаторів, кабелів, проводів, комутаційного обладнання. Ми вдячні нашим союзникам за цю допомогу. І за те, що цей потік допомоги не припиняється», – наголосив Слободян.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що оператор ГТС України завершив підготовку до опалювального сезону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS