ФГВФО продає пул кредитів, у заставі яких нерухомість у центрі Києва та на Дніпропетровщині із заборгованістю понад 1 млрд грн

Торги мають відбутися 19 грудня, стартова ціна лоту – 104 млн грн

Фото: Рixabay

19 грудня у системі «Прозорро.Продажі» планується черговий аукціон із продажу активів, об’єднаних в один пул за «галузевим» підходом. До складу лоту увійшли активи трьох банків – ПАТ «Промінвестбанк», АТ «МР Банк», АТ «Мегабанк».

Про це йдеться на сайті ФГВФО.

До складу лоту увійшли: права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені із суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість. Спільною ознакою для активів є КВЕД боржника – оптова та роздрібна торгівля.

Загальна заборгованість за включеними до складу пулу договорами становила понад 1 млрд грн, з них:

Кожен актив, включений до складу лоту, щонайменше 4 рази виставлявся на індивідуальний продаж у системі «Прозорро.Продажі», а також більшість активів виставлялися на продаж у складі пулу зі зниженням до 4% від початкової ціни, але так і не були реалізовані.

При цьому в забезпечення виконання зобов’язань перед банками оформлено об’єкти житлової та комерційної нерухомості, земельні ділянки, обладнання, товари в обороті, транспорт, сільськогосподарську техніку та  фінансову поруку. Зокрема:

Стартова ціна лоту – 104 млн грн (встановлена на рівні мінімальної ціни реалізації, що склалася на попередніх відкритих торгах (аукціонах), що не відбулися).

«Звертаємо увагу, що на продаж виставлено права вимоги за кредитами, а не заставне майно. Тому переможець аукціону отримає право вимагати від боржників повернення коштів, зокрема, шляхом звернення стягнення на заставне майно, у тому числі у судовому порядку. Кошти, отримані від продажу активів, будуть спрямовані на розрахунок із кредиторами банків»,– наголошують у фонді.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФГВФО продає на аукціоні прості іменні акції АТ «Фондова біржа ПФТС» і ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS