Група з 13 ізраїльтян та 12 громадян Таїланду була звільнена з полону бойовиків Хамас у рамках запланованого обміну між Ізраїлем та ісламістами. Заручників передали Червоному Хресту, який потім організував їхній виїзд із території сектору Газа.
Джерело. Про це повідомляє The Times of Israel.
«Департамент безпеки та Міністерство закордонних справ підтвердили, що 12 тайських заручників уже звільнено. Співробітники посольства збираються забрати їх за годину», – повідомив у Твіттері прем'єр-міністр Таїланду Сеттха Тхавісін.
Разом із тайцями також було звільнено 13 ізраїльтян, включаючи жінок та дітей, як повідомила Державна інформаційна служба Єгипту.
Заручники перетнули кордон з Єгиптом і попрямували до ізраїльського медичного центру Шамір.
За інформацією Al Jazeera, серед заручників були тайці, взяті в полон під час нападу на Ізраїль 7 жовтня. Влада Таїланду уточнила, що на момент атаки в Ізраїлі перебувало близько 30 000 тайців, переважно зайнятих сільськогосподарськими роботами.
Одразу після звільнення заручників у сектор Газа почав надходити гуманітарний вантаж із Єгипту.
Вранці 24 листопада між Ізраїлем і Хамас розпочалося чотириденне перемир'я, досягнуте за посередництва Катару. Угода передбачає обмін захопленими заручниками та палестинськими ув'язненими, а також надання гуманітарної допомоги та палива у сектор Газа. Хамас має звільнити кілька груп заручників, а Ізраїль передати угрупованню 150 палестинських ув'язнених.