Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ «Ола Файн» придбати частку у статутному капіталі ТОВ «Парус Холдинг».
Про це свідчить рішення АМКУ.
Згідно з ним, концентрація дозволить «Ола Файн» отримати понад 50% голосів у вищому органі управління «Парус Холдинг».
За даними Opendatabot, власником «Ола Файн» вважається АТ «ЗНВКІФ «АРС Кепітал», кінцевим бенефіціаром – Максим Кріппа, який є також власником кіберспортивного клубу NAVI.
Бекграунд. «Парус Холдинг» створено у 2020 році шляхом виділення з ПрАТ «Мандарин Плаза» девелопера Вагіфа Алієва з передачею нової компанії частини майна, прав та обов'язків.
Власником ТОВ «Парус Холдинг» раніше вважалися АТ «ЗНВКІФ «Генезис» і АТ «ЗНВКІФ «Стрім Інвестмент», кінцевими бенефіціарами – Вадим Столар та Інна Майструк. 2 грудня 2023 року колишні власники видалені з числа власників підприємства, замість них внесено ТОВ «Ола Файн», випливає з відомостей Opendatabot.