Фонд гарантування виставив активи банку «Фінанси та кредит», а саме права вимоги за 10 кредитними договорами, укладеними із суб’єктами господарювання, заборгованість за якими становить 2,2 млрд грн. Включені до складу лоту активи частково перебувають у заставі НБУ.
Про це стало відомо з даних ФГВФО.
Компанії-позичальники не перебувають у процесі припинення і ведуть діяльність у сфері виробництва фармацевтичних препаратів і матеріалів. У забезпечення виконання зобов’язань за договорами оформлено, зокрема:
Також у заставі банку – прості іменні акції, майнові права на отримання товару, земельні ділянки (загальна площа – 23,7 га) у Київській області.
Початкова ціна лоту – 2,2 млрд грн, що відповідає розміру заборгованості за кредитними договорами.
Аукціон відбудеться за голландською моделлю.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Фонд держмайна продає ЄМК сільськогосподарського підприємства «Земельний фонд», який знаходиться в Києві та Житомирі, за 8,5 млн грн.