Російські війська захопили село Крохмальне в Харківській області – ISW

Геолокаційні знімки за 20 січня показують, що росіяни просунулися вздовж лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна

Фото: Depositphotos

Російські війська захопили село Крохмальне Харківської області та просунулися вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Геолокаційні зображення, опубліковані 20 січня, вказують на те, що російські війська захопили Крохмальне, що знаходиться 20 км на північний захід від Сватового, а російські військові блогери раніше стверджували, що українські війська відійшли з позицій поблизу населеного пункту.

Крім того, геолокаційні знімки за 20 січня показують, що росіяни незначно просунулися на схід від Іванівки (20 км на південний схід від Куп’янська).

Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 18 січня, показують, що російські війська незначно просунулися на схід від Золотарівки (17 км на південь від Кремінної).

Російські та українські джерела повідомляли, що позиційні бої тривали:

Також російські війська просунулися на південний захід від Бахмута. Геолокаційні кадри, опубліковані 20 січня, показують, що російські війська просунулися в невеликій лісосмузі на північний захід від Кліщіївки (на південний захід від Бахмута).

Військові аналітики фіксують, що російські війська здійснили незначне просування в районі кордону Донецької і Запорізької областей. Геолокаційні кадри, опубліковані 20 січня, показують обмежені російські досягнення на південний схід від Урожайного (10 км на південь від Великої Новосілки).

Бекграунд. Нагадаємо: Напередодні Командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський заявив, що цілями української армії залишається утримання позицій та виснаження російських сил. За словами Сирського, російські війська наступають у кількох напрямках вздовж східного фронту, прагнучи встановити повний контроль над Донбасом, незважаючи на великі втрати в людях та техніці.

Українські війська, у свою чергу, проводять невеликі контратаки, які Сирський назвав «активною обороною»: утримуючи супротивника у напрузі, вони шукають можливості для завдання ударів, намагаючись повернути ініціативу. «Наступальні операції на рівні батальйону – велика рідкість», – сказав Сирський, додавши, що ширше застосування безпілотників змусило сторони змінити тактику.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS